Në Tiranë Lind Fëmija me SHENJËN e Rralle: TRONDITEN Mjekët
-->

Në Tiranë Lind Fëmija me SHENJËN e Rralle: TRONDITEN Mjekët

Просмотров: 86 346

Bleta TV

06 июля 2022


Rudina Mucollari

Rudina Mucollari

3 недели назад

Urime dhe me jete te gjate 🎉🎉❤ zoti e bekoft 🙏


Mevlude Gerguri

Mevlude Gerguri

3 месяца назад

Mashallaha mashallaha


ari ari

ari ari

4 месяца назад

Ky eshte nje yll.femi.nji drite.nje enjgell zoti..


Flutura Tobli

Flutura Tobli

7 месяцев назад

me jete te gjate nje mrekulli nga Zoti i madh


Liza Ajdinaj

Liza Ajdinaj

7 месяцев назад

Tronditen mjeket ???? Me jet te gjat djali ...po' mjeket e botes kan pritur foshnjet me dynkoka e te ngjitur .. kta u cuditen nga nje shenj kaq e bukur ahhhh mjeket tan dhe gazetaret qe cojn kte titull


Lady* in Green*

Lady* in Green*

10 месяцев назад

Masha'Allah o zemër e vogël 💗🌟💙 Sa i Madh është Allahu ♥️ Ai fëmijë është tamam i bekuar !! 💗♥️🌟💙🌿🌼


Lushnje Albania

Lushnje Albania

10 месяцев назад

Urime bebí esht dhurat.ta Ken me.jet.bebi


f.h h

f.h h

10 месяцев назад

zoti e ruajte me jet e shendet


xxx

xxx

10 месяцев назад

Pse mu trendiest? Me shenje te tille e gjithefare duke ri te zakonshem ne bote.Zoti e ka dhurua engjell ne kete bote.Kujdes ndaj ti fati I gjithe familjes eshte poeti


Besnike Faruku

Besnike Faruku

10 месяцев назад

Zoti e bekoftë ❤🤲🤲🤲


Rushdie Shehi

Rushdie Shehi

10 месяцев назад

Ti roj e me jet të gjat atë fëmi e ka beku i madhi Zot


L

L

10 месяцев назад

Ai fëmijë është një mrekulli nga Zoti, një bekim një dhuratë e veçantë për atë familje. Ka për tu bere njeri i shquar dhe me emër..I uroj të rritet me babë e nënë dhe të jetë i lumtur


Linda Kaci

Linda Kaci

10 месяцев назад

Sa për mjekët nuk duhen të tronditen pooor duhet të gëzohen me mrekullitë e ZOTIT TE MADHERUESHEM. Dhe vjen në jetë një djelë nga një çift i dashuruar dhe vëtë ZOTI e ka shkruar në ballë se gjithe njerëzia duhet të dojë me 🤍duhet te Respektoje me 🤍duhet te ndihmoj me🤍❤.duhet te ndeje me ❤Duhet te gjukoje me ❤dhe gjithçka me ❤të pastër dhe JETA eshte e bukur. ZOTI JU BEKOFTE FAMILARISHT.


Linda Kaci

Linda Kaci

10 месяцев назад

Mashallah ZOTI JU BEKOFTE FAMILARISHT AMIN .nuk eshte vetem ne ate mattenset po në të gjithe boten apo globin .eshte i bekuar nga ZOTI I MADH dhe Prindërit Jan të dashuruar me njeri tjetrin qofshi të lumtur dhe nën mbroje të ZOTIT. AMIN .


Naile Kabila

Naile Kabila

10 месяцев назад

Eshte femij me kismet t


Gazmire Hoxhaj

Gazmire Hoxhaj

10 месяцев назад

O zot cfar mrekullie .Me jet te gjat vogelushit te rritet me nen e bab .❤simboli me i bukur .😘❤💫i vogel zoti te ruaj e shikoi ne jet.🙏🙏


Diana i

Diana i

10 месяцев назад

Ka lindur nga dashuria e madhe❤️U rritte me prinder e past jeten e gjate e fatin e bukur!🤲


Shely Kodra

Shely Kodra

10 месяцев назад

Mashallah ,yll ,do jete bamires me zemer te madhe inshallah


anida pela

anida pela

10 месяцев назад

Urime dhe jetë të gjatë ♥️♥️♥️♥️


Kujtime Malhani

Kujtime Malhani

10 месяцев назад

Ta keni me jetë zoti e ka bekuar


Сейчас смотрят
ОВР Шоу: Читаем комменты (4 выпуск) 00:09:53 ОВР Шоу

СМОТРЕТЬ

4 месяца назад 542 856 просмотров

ОВР Шоу: Читаем комменты (4 выпуск)

Në Tiranë Lind Fëmija me SHENJËN e Rralle: TRONDITEN Mjekët 00:02:39 Bleta TV

СМОТРЕТЬ

11 месяцев назад 86 346 просмотров

Në Tiranë Lind Fëmija me SHENJËN e Rralle: TRONDITEN Mjekët

Как играть в Borderlands 2 от 3го лица? 00:02:02 XRussianGamePassageX

СМОТРЕТЬ

9 лет назад 6 679 просмотров

Как играть в Borderlands 2 от 3го лица?

World of Warcraft Quest: Месть Макту (id=9905) 00:01:34 allOfWoW

СМОТРЕТЬ

7 лет назад 414 просмотров

World of Warcraft Quest: Месть Макту (id=9905)

Популярные видео

Кто круче 🙉❤️?

1 день назад

Copyright © Video-muzika.ru

На нашем портале вы можете посмотреть самые популярные и свежие ролики за 2019 год

info@video-muzika.ru Почта для обратной связи , жалоб и предложений