“Fundja fëmijët me atë i kam”/ Zbërthehet Xhemi Shehu, si rrallëherë flet për marrëdhënien e saj...
-->

“Fundja fëmijët me atë i kam”/ Zbërthehet Xhemi Shehu, si rrallëherë flet për marrëdhënien e saj...

Просмотров: 34 410

Tabloid Al

27 декабря 2020


Leonora Dika

Leonora Dika

2 недели назад

Je mrekulli xhemi


Lili Cuku

Lili Cuku

8 месяцев назад

Po cfare burri te mire qe paske pas o xhemi ti shap rruge se qesh gjithe diten ne portokalli zgerdhihesh atje leri te qeshin dhe ata mos u bej xhandare


Sele Nic

Sele Nic

1 год назад

SHUME MIRE BENE JE SHUME NENE E MIRE TE KENI JETE TE GJATE DHE TE LUMTUR SI FAMILJE


Km Mm

Km Mm

2 года назад

Shume familje e bukur 🌟🌟🌟🌟☀️☀️☀️☀️👑👑👑👑😍😍😍😍🙏🙏🙏🙏


Bosi Bosi

Bosi Bosi

2 года назад

BRAVO XHEMI.ZOTI.TE BEKOJ ME FAMILJEN QE KE SE FAMILJA ESHTE MBI GJITHCKA 🙏


F.Q

F.Q

2 года назад

Xhemi je shum e bukur pa manikinat qe shohim


Erjona Alla

Erjona Alla

2 года назад

,


Fadile Karamuca

Fadile Karamuca

2 года назад

je shum emir zheni nene e perkryer zoti te bekoft amin


Liza Ajdinaj

Liza Ajdinaj

2 года назад

Ne fakt te pelqen te perkedhelesh xhemi ...pooor jo me femijet ....femija ka nevoj per butesi ..


Marte Vladi

Marte Vladi

2 года назад

Je si yll nanë edukative nënë shumë e mirë


Kastriot Mifol

Kastriot Mifol

2 года назад

Zoti te bekofte ,me nje vajze zemer .


Diana Katundi

Diana Katundi

2 года назад

Femijet yll i kini Xheni.Bravo eshte e vertete , qe femijet duhet te edukohen nga prinderit.👍🙋‍♀️


Смотрите далее
Популярные видео

Видео недоступны, обновите страницу

Copyright © Video-muzika.ru

На нашем портале вы можете посмотреть самые популярные и свежие ролики за 2019 год

info@video-muzika.ru Почта для обратной связи , жалоб и предложений